Działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku – na długo przed powstaniem większości naszych obecnych konkurentów. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zgromadzić bezcenne doświadczenia i wypracować najwyższe standardy obsługi Klienta. Bogatą wiedzę o domkach holenderskich i domkach angielskich wykorzystujemy nieustannie – dzięki niej wyszukujemy najciekawsze domki holenderskie i dostarczamy je do nowych właścicieli w Polsce.

Oprócz nawiązywania kontaktów z właścicielami tych domków i wychwytywania najatrakcyjniejszych ofert, zapewniamy także kompleksowe doradztwo. Pomagamy w wyborze domku holenderskiego lub angielskiego, przeprowadzamy prezentacje, pomagamy w załatwieniu kredytu ratalnego na zakup. Zapewniamy transport i montaż na miejscu docelowym. Doświadczenie w przewozie domków pozwala nam wykonywać usługi transportowe także na zlecenie innych przedsiębiorstw i z dowolnym wielkogabarytowym ładunkiem.

Nieustannie dbamy o to, by nasza oferta była zarówno ciekawa, jak i korzystna cenowo. Dziś współpracują z nami prywatni odbiorcy, ale też przedsiębiorcy z branży hotelarskiej, turystycznej oraz budowlanej.

 

AKCJA WIOSNA !!!
WIĘKSZOŚĆ DOMKÓW W STANIE JAK NOWYM !!! CENY OD 6 TYŚ. DO 50 TYŚ. MARCIN MAJEWSKI.

 

 

 

PLAC SPRZEDAŻOWY ZNAJDUJE SIĘ W ZŁOTNIKI 12, 99-200 PODDĘBICE TEL. 609621003

 51 ° 52'19,3 "N 19 ° 04'40,6" E